Vip Araç Dizayn

Lükste ulaşılan son nokta, konfor tutkunlarının yolculuklardaki değişmez tercihi; Özmıhçı Oto Dizayn.

VIP Araçlarda Konfor Çok Önemli

Sizin ve sevdiklerinizin konforu, kişisel ve kurumsal prestijinizin yükseltilmesi, yolculukların en rahat ve keyifli halini yaşamak için. Belki de sadece seçkin hissetmeniz için…

Mercedes Vito, Sprinter gibi VIP araç dizaynı ve farklı stillerde modifiyeler için sıkça tercih edilen modellere ek olarak; diğer modeller ve araçlar için de özenle seçilmiş konforlu iç ve dış dizaynlar uyguluyoruz. Bize teslim edilen araçlarda rahat yolculuğu, sürüş keyfini, yolcu ve sürücü konforunu üst düzeyde yaşamanız için araçlara özel olarak seçilen kumaş ve deri türü döşeme & kaplamaları tercih ediyoruz. Çünkü zengin sürüş deneyiminden keyif aldığınızı çok iyi biliyoruz.

Hayatın her anında olduğu gibi arabaya binildiği zamanların da özel hissettirmesini istemeyen yoktur. Özellikle seçkin kültür, çevre ve aile yapısına sahip kişilerin belli oranda gösterişten de kaçınmamaları gerek. Zira tıpkı giyilen kıyafetin, takılan aksesuarların, kullanılan parfümlerin yansıttığı gibi aracınızın size özel dizaynı da kalitenizi yansıtır. Özellikle kişilerin isteklerine, ihtiyaçlarına ve karakterlerine uygun olarak dizayn edilen ve bu yönleriyle benzersiz olarak nitelendirilen VIP araçlarda; led aydınlatmalardan ergonomik koltuklara, arttırılmış güvenlikten zenginleştirilmiş sürüş deneyimine kadar arzu ettiğiniz bütün konforu ve kaliteyi yakalıyorsunuz. Ahşap döşemeler ve deri kaplamalarla konforu yaşarken, gelişmiş elektronik altyapıyla yüksek teknoloji parmaklarınızın ucunda.