Servis ve Turizm Araç Dizayn

Servis ve turizm araçları için düşündüğünüz projelerinize en uygun çözümleri sunuyoruz.

Ülkemiz turizm açısından çok bereketli ve çok farklı unsurları içerisinde barındıran dünyanın nadir yerlerindendir. Gerek yaz ve deniz turizmi gerekse kar ve kış turizmi göz önüne alındığında birçok seçeneği sunan ülkemizde turizm noktasında hizmet veren birçok firma da bulunmaktadır. Araç kiralama veya transfer hizmeti olarak devreye giren bu firmalarda kullanılan araçların kalitesi büyük bir önem arz etmektedir. Fabrika çıkış olarak tüm lüks unsurlarını ve teknolojik donanımları barındırmayan minibüs, van veya çeşitli otobüs türleri turizm araç dizayn firması olarak hizmet veren firmamız tarafından yeniden yapılandırılabilir ve turistlerin gerek şehirlerarası gerek şehir içi seyahatleri için daha konforlu ve kaliteli hale getirilebilir.

Bununla birlikte turizm araç dizayn seçenekleri arasında multimedya sistemleri de turistlerin uzun seyahatleri için keyifli dakikalar vaat etmektedir. Çeşitli tablet ve LED panellerle döşenmiş olan koltuklar, kaliteli ses sistemleri bu noktada turistlerin yüzünü güldürmektedir. Ayrıca özellikle şehir içi ve şehirler arası transfer noktasında turizm araç dizayn seçenekleri arasında araç içindeki teknolojik aletler, mini buzdolapları, kahve makineleri çok tercih edilen ve beğenilen unsurlardır. Transfer sonrasında turistlerin istirahati için camların kaliteli şık perdelerle kapatılması da dizayn unsurları arasında yer alan uygulamalardır. Ayrıca geniş iç hacimli olan Van türü araçlarda kullanılan elektrikli koltuklar ayrı bir konfor vaat etmektedir.

Aynı şekilde çocuklarımızı taşıyan okul taşıtları ve iş yerlerine hizmet veren otobüs ve minübüslerin iç konforu ve dış dizaynları firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.